Periyodik Bakım

Otomotiv teknolojilerinde her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullkanmayı prensip edinmiş Şahinler Otomotiv  Bosch Car Service organizasyonumuz ile en uygun koşullarda hizmet vermeyi bir görev biliyoruz.

Bir tamirhane görünümünden uzak, kurumsal standartlara uygun davranan servis ağımız üretici firma garantisi altında olsun veya olmasın  her marka aracın tampondan tampona bakım ve onarımını en iyi şekilde yapmaktayız.

Şahinler Otomotiv Bosch Car Service'de teknoloji en ön planda tutularak, araç arızalarının tespitinde ve giderilmesinde Bosch Test Cihazları kullanılmaktadır.
 
Aracınızın periyodik olarak kontrol edilmesi aracınızın sağlığı açısından azami önem taşımaktadır. Uzun vadede, belli aralıklarla aracınıza bakım yaptırmamanız durumunda, parçalarda ve sistemlerde yıpranma ve bozukluklar oluşabilir. Tabii ki aracınızda oluşabilecek bu arızalar, sürüş güvenliği açısından da ciddi bir tehdit oluşturacaktır. Aracınızın düzenli olarak periyodik bakımlarını yaptırmanız durumunda kazanacağınız en önemli avantajlar şunlar olacaktır:

Kesintisiz ve güvenli sürüş kontağı çevirirken ya da yolda giderken, “Acaba arabam çalışacak mı?”, “Yolda kalır mıyım?” gibi endişeleriniz asla olmaz.
Daha az masraf sürpriz ve kaçınılmaz tamir masrafları nedeniyle canınız sıkılmaz.
Yüksek ikinci el değeri bakımlı aracınızın, hem kolayca alıcı bulması, hem de yüksek fiyata satılması muhtemeldir.

Doğal olarak aracınıza bağımsız servislere bir alternatif olarak uygun fiyata kaliteli hizmet sunabilen ve orijinal parça kullanan bir serviste hizmet almak en büyük hakkınızdır.
 
Şahinler Otomotiv Bosch Car Service'de aracınızın bakımlarında her türlü orijinal araç bilgilerine ve kontrol değerlerine bağlı kalınarak işlem yapılır.