Hizet Alanlarımız

Otomotiv teknolojilerinde her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullkanmayı prensip edinmiş Şahinler Otomotiv  Bosch Car Service organizasyonumuz ile en uygun koşullarda hizmet vermeyi bir görev biliyoruz.

Bir tamirhane görünümünden uzak, kurumsal standartlara uygun davranan servisimiz, üretici firma garantisi olsun yada olmasın her marka aracın tampondan tampona bakım ve onarımını en iyi şekilde yapmaktadır.

Servisimizde teknoloji en ön planda tutularak, araç arızalarının tespitinde ve giderilmesindeBosch Test Cihazları kullanılmaktadır.

Mekanik servisimize gelen her araç, uzman personelimiz ve teknik cihazlarımızla ücretsiz "check-up" tan geçirilir. Gerek periyodik bakımlar gerekse de onarım hizmetlerinin tümü; uzman bir kadro ve en gelişmiş teknikler eşliğinde, büyük dikkat ve özenle, son derece güven verici bir şekilde sunulmaktadır. Müşterimizin tercihine göre orijinal yedek parçalar ekonomik olarak sağlanır.


Bağımsız otomotiv pazarında dünyanın en büyük otomobil yedek parça ve sistem üreticisiBosch, geleceğin servis konseptiyle sizlere sadece temiz, teknolojik, güleryüzlü, güvenilir bir otomobil servisi değil, dünya genelindeki 10.000 servisinin bilgisini, tecrübesini ve profesyonelliğini de sunuyor.

Otomobiliniz için kaliteli, güvenilir ve farklı hizmeti almak için sizi servisimize bekliyoruz